نوشتن آدرس به آلمانی

اگر که تاکنون درس هاي بخش آلماني سايت را دنبال کرده باشيد ، به اين موضوع توجه کرده ايد که ما آموزش زبان آلماني از مبتدي را جزء برنامه هاي خود قرار داده ايم و هدفي را دنبال کرده ايم که اگر فردي علاقه مند به يادگيري بود و هيچ گونه آشنايي نيز با اين زبان نداشت بتواند به سادگي از مطالب سايت استفاده نموده و سطح دانش خود را آموزش به آموزش بالا ببرد. در 99 درصد موارد معني لغات آلماني در درس ها ذکر شده اند. البته در آلماني هم همانند فارسي برخي از لغات ، چندين معني دارند و ما تصميم داريم تا معاني را ذکر کنيم که در همان درس و همان قسمت به کار مي آيد.
اما ذکر اين نکته حائز اهميت است که اگر شما تصميم به يادگيري اين زبان داريد نبايد انتظار داشته باشيد که همه چيز براي شما حاضر و آماده باشد! سعي کنيد معني برخي از لغات را که ذکر نشده ، خودتان با استفاده از فرهنگ لغات آلماني پيدا کنيد. تا دست شما به استفاده از فرهنگ لغت عادت نمايد. همچنين به مرور زمان بايد سعي کنيد تا از ديکشنري هاي آلماني به آلماني استفاده نماييد. به طور کلي براي يادگيري اين زبان نياز به تلاش و کوشش داريد . سايت ما مي تواند يک کانون آموزش زبان آلماني براي علاقه مندان به اين زبان باشد و تلاش و همت شما راز موفقيت و غلبه بر اين زبان!

براي نوشتن آدرس به آلماني بايد بدانيم که ابتدا براي آدرس در کشور آلمان چه مواردي لازم است. در قسمت پايين مي توانيد اين موارد را مشاهده نماييد.

اسم کوچک
Vorname
Adresse

نام خانوادگي
Familienname / Nachname

خيابان
Straße

پلاک
Hausnummer

کد پستي
Postleitzahl

شهر (محل زندگي)
Stadt (wohnort)

کشور
Land