درب بازکن های اتوماتیک پارکینگی

اين سيستم جهت درب پارکينگها و منازل و... طراحي شده و در نصب و راه اندازي آن هيچ نيازي به تغيير درب موجود ساختمـان نبـوده و در وضعيت فعلي درب، نصب مي­شود. اين سيستم به صورت کنتـرل ازراه دور هدايت شده و به تعداد واحدها، کنترل ازراه دور تعبيه ميشود.
سيستم درب هاي اتوماتيک پارکينگي جهت درب هاي پارکينگ ها و منازل و يا هر جاي ديگر که درب آن توسط لولا باز و بسته مي شوند، طراحي و ساخته شده است .

درب بازکن هاي اتوماتيک پارکينگي ( بازويي - جکي - دو لنگه )
پک کامل آنها شامل دو عدد جک ، جعبه کنترل ، دو عدد ريموت کنترل ، چشم الکترونيک و اتصالات لازم مي باشد.
در نصب و راه اندازي آن هيچ گونه نيازي به تغيير درب ساختمـان نبـوده و در وضعيت موجود آن قابل نصب مي باشد. اين نوع جک ها به وسيله ريموت کنترل از راه دور باز و بسته مي شود و به تعداد واحدهاي آن مجموعه ريموت کنترل تعبيه مي شود .
در زمـان قطع برق به وسيله کليد اضطراري يا خلاص کن، جک ها آزاد شده و درب ها به آساني باز و بسته ( بدون ريموت کنترل) مي شوند . در صورت نياز مي توان با نصب باطري شارژري Back Up و يا UPS ( بنا به نوع جک ) انـرژي الکتريکي دستگاه را تامين نمود. در اين رابطه سيستم هاي تامين انـرژي الکتريکي خورشيدي نيز وجود دارد که مي توان به مجموعه اضافه گردد .
چرا درب بازکن اتوماتيک ؟
سيستم هاي درب بازکن اتوماتيک جهت رفاه بيشتر و همچنين با اهدافي همچون كنترل تردد افراد و مسائل حفاظتي و امنيتي در مکانهاي مختلف بر روي انواع گوناگون درب ها مانند درب گاراژ ، درب حياط ، درب ورودي ساختمان و راحتي براي افراد معلول نصب و مورد استفاده قرار مي گيرد . بعد از نصب سيستم درب بازکن اتوماتيک مي توان تنها با فشار دادن شستي روي يک ريموت کنترل از فاصله مناسب درب را باز و بسته کرد .
مهمترين عامل در درب هاي اتوماتيك ، باز و بسته شدن عالي و ايمني آن است ومهمتر ازآن كارايي محصول در سالهاي آتي است به طوري كه با حداقل هزينه و حداكثر عمر براي مشتريان كار كند .
کاربرد درب هاي اتوماتيک پارکينگي ( بازويي - جکي - دو لنگه )
امنيت دربهاي مراکز نظامي و مکانهاي خاص مانند درب هاي اتوماتيک آزمايشگاهها و انبارها
مصرف انرژي مانند دربهاي اتوماتيک هتلها، درب هاي اتوماتيک فروشگاهها.
از نظر بهداشتي کاربرد در اتاق عمل و برخي آزمايشگاه ها .
سرعت بخشيدن بالا به کار مانند درب هاي اتوماتيک مکانهاي صنعتي .
از نظر رفاه تبديل درب هاي معمولي به دربهاي اتوماتيک پارکينگ منازل، درب هاي اتوماتيک بيمارستانها و غيره....
جايگزين نيروي انساني بدون پياده شدن از خودرو جهت بازکردن دستي درب پارکينگ .