الفبا German

قسمت آخر از آموزش الفبا German را تقديم شما عزيزان مي نماييم. حتما اين پست را به همراه پست هاي قبلي حروف آلماني به دقت و چندين بار مطالعه نماييد . مطالب را تا هنگامي دوره نماييد که حس کنيد به خوبي به نکات گفته شده مسلط شده ايد. سپس مي توانيد براي آزمودن خود به يک سايت يا متن آلماني رجوع نماييد. مسلما نتيجه اين آزمون شما را کاملا راضي خواهد کرد و شاهد خواهيد بود که بسياري از لغات را با اينکه کوچکترين دانشي در مورد مفهوم و معناي آن ها نداريد ، مي توانيد به راحتي و به شکل صحيح تلفظ نماييد.

در آموزش هاي بخش آلماني سايت همانند بخش هاي ديگر تلاش شده تا مطالب به صورت کاملا طبقه بندي شده و گام به گام تهيه شوند. بدين صورت که مراجعه کننده به سايت بتوانيد بدون سر در گمي از پست اول سايت شروع به يادگري نمايد و مطالب را به صورت کاملا منظم و هدف دار ياد بگيرد. در کنار مسئله طبقه بندي و کيفيت بالاي مطالب ، آموزش زبان آلماني به روش ساده در فلوچارت کاري سايت قرار دارد. تصميم ما ايجاد علاقه در زبان آموز به يادگيري اين زبان مي باشد. هر چقدر مطالب با کيفيت تر و ساده تر به زبان آموز انتقال داده شود ، مسلما رغبت و شوق بيشتري براي يادگيري ايجاد مي نمايد.

آموزش زبان آلماني به زبان فارسي در ابتداي امر آموزش اين زبان مي تواند نقش کليدي در اين انگيزه و شوق ايجاد نمايد. بدين معني که باعث مي شود زبان آموز بتواند راحت تر با اين زبان بيگانه ارتباط برقرار نمايد. همانطور که حتما علاقه مندان به اين زبان مستحضر هستند يادگيري زبان آلماني در ايران کاري پر از فراز و نشيب و دشواري است. و محيا کردن شرايط يادگيري اين زبان براي بسياري از هموطنان عزيزمان مقدور نمي باشد. به همين منظور رپيدلرن تصميم به نزديکي دنياي آموزش مجازي با واقعي را دارد تا هر يک از هموطنان عزيزمان ، در هنگام خواندن مطالب سايت ، احساس نمايند تا در يک کلاس با کيفيت آموزشي قرار دارند.